Seksowne buty to podstawa

sole-505340_640-1

Nie da się ukryć – botki damskie stanowią jeden z najbardziej popularnych rodzajów damskiego obuwia. I nic w tym dziwnego – obuwie to jest absolutnie seksowne i sprawia, że każda noga wygląda na dłuższą i bardziej smukłą. W dodatku są to też buty całoroczne – nie ma żadnych przeciwwskazań by nosić je, niezależnie od pogody. Wśród botków najpopularniejsze są buty na koturnach i buty na obcasach, bardzo rzadko spotyka się botki na płaskim obcasie. A jeżeli już mowa o o obcasach – po prostu nie można wspomnieć o chyba ulubionym, a zdecydowanie jednym z najbardziej popularnych rodzajów botków.

Seksowne obuwie to podstawa seksownej stylizacji

Buty lity, bo oczywiście o nich mowa to ten rodzaj botków na punkcie których oszalał cały świat. A przynajmniej żeńska jego część. I nie można się temu dziwić – po pierwsze dlatego, że co jak co, ale moda zdecydowanie rządzi się swoimi prawami, a po drugie dlatego, że buty tego rodzaju są po prostu bardzo ładne. A dzięki długim obcasom i charakterystycznemu kształtowi sprawiają, że każda noga w nie obuta wygląda lepiej – zdaje się dłuższa, smuklejsza, a przez to – dużo bardziej seksowna. A przecież o to chodzi. W końcu kobiety ubierają się tak, by czuć się i wyglądać pięknie. W końcu nie od dziś wiadomo, że samopoczucie i wygląd idą ze sobą w parze – i to się nigdy nie zmieni. Te dwa aspekty łączą się ze sobą w sposób wręcz niemożliwy do rozerwania.
A kobiety zwyczajnie chcą dobrze wyglądać. I wcale nie zawsze stoi za tym jakiś mężczyzna. Właściwie można z całą pewnością powiedzieć, że kobiety po pierwsze stroją się dla samych siebie i swojego własnego samopoczucia, po drugie dla innych kobiet – znajomych i nieznajomych, by wzbudzić ich zazdrość – w końcu zazdrość to najwyższa forma pochwały – a dopiero po trzecie stroją się dla mężczyzny. To czysty mechanizm psychologiczny. Coś, z czym po prostu trzeba się pogodzić. Tak samo jak trzeba pogodzić się z tym, że kobiety, a przynajmniej przeważająca ich część, zwyczajnie chcą był ładne, chcą się stroić i podobać. I nie należy tego postrzegać jako czegoś nagannego.
A jeżeli już mowa o strojeniu się – każda kobieta, która dba o swój wygląd doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że buty to podstawa stylizacji. Dobrane dobrze – również pod kątem okazji, pogody na zewnątrz czy pory dnia – potrafią uczynić każdą stylizację pełną, piękną i zwyczajnie olśniewającą. Z kolei dobrane niewłaściwie są w stanie położyć każdy wysiłek i sprawiać, że zamiast wyglądać pięknie i seksownie – będzie się wyglądać śmiesznie i niewłaściwie. A przecież nikt tego w żadnym wypadku nie chce, nikomu na tym nie zależy.

sole-505340_640-1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *